Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/rozmova-z-volodymyrom-kuznyetsovym-kvantovyj-mistytsyzm-kosmichna-opera-lavkraftianskyj-zhakh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова з Володимиром Кузнєцовим «Квантовий містицизм, космічна опера, лавкрафтіанський жах»

Розмова з Володимиром Кузнєцовим «Квантовий містицизм, космічна опера, лавкрафтіанський жах»

Книгарня «Є» та «Видавництво Жупанського» запрошують на розмову з Володимиром Кузнєцовим «Квантовий містицизм, космічна опера, лавкрафтіанський жах» у рамках презентаційного туру роману «Закоłот: Невимовні культи». Захід відбудеться 6 лютого. Початок – о 18:30. Модератор – Олексій Жупанський.  

5 лютого у київській книгарні «Є» (вул. Хрещатик, 46) відбудеться презентація нового роману Володимира Кузнєцова «Закоłот: Невимовні культи».

Лавкрафтіанський міт, створений більше ста років тому й досі не втратив актуальність та популярність. Більш за те, він утворив окремий жанр, зі своїми канонами та правилами – і фактично з єдиним всесвітом, похмурим та безпросвітним. Відтоді чимало авторів пробували себе у цій царині, долучаючи до неї елементи інших жанрів. 

Як працює поєднання мітології ГФЛ з науковою фантастикою і чи буде збережено імпакт космічного жаху, якщо розгорнути в межах космічної опери? Які є точки перетину всесвіту ГФЛ з іншими – здається, геть несхожими?

Про це та інше будемо говорити під час презентації роману «Закоłот: Невимовні культи».

Володимир Кузнєцов – письменник, літературознавець та геймдизайнер. Його роман, що вийшов у Видавництві Жупанського в січні цього року, створений на перетині наукової фантастики, космічної опери та лавкрафтіанських жахів. Це – книга-головоломка, пазл, який кожен читач може складати як йому заманеться – і від того отримувати свій власний досвід та інсайт.

Олексій Жупанський – письменник і видавець, відомий українськими виданнями знакових творів світової літератури: Джона Мільтона, Салмана Рушді, Джеймса Джойса та багатьох інших. Також «Видавництво Жупанського» відоме перекладами нової хвилі твердої НФ, зокрема – дилогії Пітера Воттса «Вогнепад».

Вхід вільний

Адреса: Київ, Хрещатик, 46 05.02.2020 18:30
Учасники: 2
  • - Володимир Кузнєцов
  • - Олексій Жупанський (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%