Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/rozmova-z-volfom-ditrikhom-gajmom-prydnistrovskyj-konflikt-perspektyvy-vrehulyuvannya-u-formati-obse/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова з Вольфом Дітріхом Гаймом «Придністровський конфлікт. Перспективи врегулювання у форматі ОБСЄ 5+2 та потенційний вплив на питання безпеки України»

Розмова з Вольфом Дітріхом Гаймом «Придністровський конфлікт. Перспективи врегулювання у форматі ОБСЄ 5+2 та потенційний вплив на питання безпеки України»

Книгарня «Є» та журнал «Український тиждень» представляють зустріч із Вольфом Дітріхом Гаймом на тему «Придністровський конфлікт. Перспективи врегулювання у форматі ОБСЄ 5+2 та потенційний вплив на питання безпеки України».

Вольф Дітріх Гайм говоритиме про досвід перемовин між Молдовою та Придністров’ям, в які він впродовж 2017 року був включений як спеціальний представник діючого голови ОБСЄ з питань придністровського урегулювання. Що таке формат «5+2»? Чи було його достатньо для конструктивного діалогу, орієнтованого на конкретні результати? Чи можливе всеохопне, мирне та стійке врегулювання придністровського конфлікту. Чи готові сторони працювати на зміцнення довіри між людьми, яки живуть по різних берегах Дністра? Чому так багато важить «політична воля»? І чи допоможе в цьому міст Гура-Бикулуй – Бичок, який запрацює вперше з 1992 року? Вольф Дітріх Гайм є спеціальним представником діючого голови ОБСЄ з питань придністровського урегулювання упродовж 2017 року, посол Австрії в Україні з 2010 по 2015 роки, заступник генерального інспектора та виконуючий обов’язки генерального інспектора міністерства іноземних справ з 2006 по 2010 роки. Також Вольф Дітріх Гайм був заступником голови посольства Австрії у Фінляндії з 2001 по 2003 роки та заступником виконавчого секретаря Австрійського представництва в Раді Європейського союзу в 2006 році.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 09.02.2018 18:00
Учасники: 1
  • - Вольф Дітріх Гайм
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку