Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/rozmova-z-istorykom-yaroslavom-tynchenkom-lytsari-zymovykh-pokhodiv/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова з істориком Ярославом Тинченком «Лицарі Зимових походів»

Розмова з істориком Ярославом Тинченком «Лицарі Зимових походів»

Книгарня «Є» та видавництво « Темпора » запрошують на розмову з істориком Ярославом Тинченком «5 тисяч імен: пролог до створення багатомільйонної бази даних «Козацька Україна XVII ст. – 1920-х рр.» з нагоди виходу книжки «Лицарі Зимових походів. 1919-1922 рр.».

Розмова з істориком Ярославом Тинченком обертатиметься навколо постатей активних учасників боротьби за незалежність України впродовж кінця 1919 – 1922 років. У новій книжці історика разом з висвітленням докладної історії Першого та Другого Зимових походів Армії Української Народної Республіки змальовується доля багатьох учасників цих знакових подій. Після розбиття Партизансько-повстанської армії під Базаром у листопаді 1921 року боротьба не припинилась: вцілілі воїни організували нове військо – Волинську повстанську армію, яка з підпілля гідно протистояла радянській владі у 1922 році. Попри те, що Ю. Тютюнник та деякі його побратими повернулись до Радянської України, для більшовиків вони залишились небажаним елементом, і дуже скоро всі були знищені.

У розмові згадуватимуться архівні джерела, що у переважній більшості вперше вводяться в науковий облік. Це, передусім, документи з архівно-слідчих справ репресованих українських вояків (Галузевий державний архів СБУ), радянські оперативні звіти з Російського державного військового архіву (РГВА), численні матеріали Центрального державного архіву вищих органів влади та управління в Україні. Окремо Ярослав Тинченко торкнеться списків учасників Першого та Другого Зимових походів, Волинської повстанської армії та ін. Для зручності роботи зі списками складено іменний покажчик – близько 5 тисяч прізвищ.

Телефон: (044) 235 88 54.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 14.11.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Ярослав Тимченко
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 14:00 23.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%