Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/rozmova-z-filosofom-filippom-de-lara-frantsiya-zrostannya-populizmu-v-evropi-i-kryza-lehitymnosti-li/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова з філософом Філіппом де Лара (Франція) «Зростання популізму в Європі і криза легітимності ліберальної демократії: виклик для України»

Розмова з філософом Філіппом де Лара (Франція) «Зростання популізму в Європі і криза легітимності ліберальної демократії: виклик для України»

Книгарня «Є» та журнал «Український тиждень» запрошує на розмову з французьким філософом Філіппом де Лара на тему «Зростання популізму в Європі і криза легітимності ліберальної демократії: виклик для України».

Філіпп де Лара говоритиме про популізм у контексті кризових процесів, які переживає сьогодні європейська політика та про виклики, які ховаються в цьому для України. Поки західні ліберали нудьгували в тихому світі «кінця історії», на повний голос заговорили «популісти». Чому з 2015 року популістам так легко перемагати на виборах у демократичних країнах? У чому руйнівна сила популізму? Чому неоднорідність популістського дискурсу не робить його безпечнішим? І чому популізм не обмежується політикою, а поєднується з широкими соціальними тенденціями?

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 23.04.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Філіпп де Лара
0
Поділитись

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 25.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%