Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/rozmova-yaponska-manga-tsikavyj-komiks-svit-dalekoho-skhodu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова «Японська манґа – цікавий комікс-світ Далекого Сходу»

Розмова «Японська манґа – цікавий комікс-світ Далекого Сходу»

Книгарня «Є» запрошує на розмову на тему «Японська манґа – цікавий комікс-світ Далекого Сходу».

Українська Вікі пише, що манґа – це чудернацькі малюнки. Не можна з цим не погодитись, адже стиль малювання будь-яких коміксів кардинально відрізняється від живопису чи ілюстрації. А манґа – це передусім і тільки японські комікси. Чорно-білий малюнок, великі очі та короткі спіднички героїнь, розмаїття божеств і незвичайних міфічних істот, ґандами і супертехнології – в манзі можна знайти все на світ.

Японська комікс-індустрія дуже розвинена. Попри те, що манґаки (коміксисти) можуть малювати свої комікси роками, японці будуть із нетерпінням чекати на вихід нового тому улюбленої манґи і слідкувати за усіма твітами улюбленого манґаки. В Японії є десятки манґа-журналів для дітей, підлітків і навіть дорослих, які виходять щомісяця, щотижня, а деякі – й двічі на тиждень. Саме манґа перетворюється у специфічні японські мультики-аніме, фан-аудиторія яких у світі щороку збільшується.

Так, в Україні є фанати не лише американських коміксів і європейських графічних романів, а й японської манґи. Дехто з них об’єднується в клуби, як от Київський аніме клуб «Міцурукі». А на фестивалях Kyiv Comic Con, Отобе і тому подібних можна побачити чимало косплеєрів у костюмах героїв саме манґи й аніме. Проте українці чорно-білі комікси й досі сприймають за розмальовку, а незрозуміла східна філософія не у всіх викликає бажання взятися за манґу чи переглянути аніме. І тут от криється заковика – бо манґа може відкрити вражаючий світ із заплутаним сюжетом і героями рівня Marvel та DC.

Тож на зустрічі знавці японської культури Ната Коваль та Фуджісакі Ясунорі розкажуть про те, що таке манґа і звідки ростуть у неї ноги, хто і як її малює, чому японці так зачитуються коміксами і фігурки яких улюблених героїв стоять на їхніх робочих столах. А художниця Наталія Ререкіна розкаже, як вона нещодавно побувала в Японії на нагородженні The Eleventh Japan International MANGA Award.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 17.03.2018 17:00 0
Поділитись

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ!

-18% -19% -20%🔥🔥🔥

Умови використання
Додаткова знижка 20%