Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Frozmova-pro-polonenykh-ukrayinskykh-voyakiv-na-prezentatsiyi-knyhy-andriya-bessaraba-my-ne-mayemo-pr%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Розмова про полонених українських вояків на презентації книги Андрія Бессараба «Ми не маємо права не бути сильними»

Розмова про полонених українських вояків на презентації книги Андрія Бессараба «Ми не маємо права не бути сильними»

Ніхто не забув, що внашій країні триває війна? Коли ми слухаємо про нове озброєння для української армії, ми повинні пам‘ятати і про наших вояків - військовополонених, які й досі перебувають в російському полоні. Хтось в тюрмах ДНР-ЛНР, хтось на території Росії, а хтось досі невідомо де. Війна не закінчиться для України, доки її останній захисник не повернеться додому, доки не буде пошанований, а хтось - увічнений.

Ми пам‘ятаємо про цих хлопців. І вони мають знати, що не стануть жертвами політичних домовленостей, розмінною монетою політиканів. Можливо, влада робить недостатньо для їхнього повернення? Але окрім влади ще є тисячі небайдужих людей, які не забудуть про тих, хто сьогодні у ворожому полоні. Хлопці, ЦЕ ВСЕ БУЛО НЕДАРМА! І ви все правильно зробили, коли пішли воювати за Батьківщину! Ви обов‘язково повернетеся - бо так багато людей чекають вас тут! І сьогодні ви так потрібні тій країні, яку пішли захищати!

Чекаємо всіх небайдужих!

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 13.05.2019 18:30
Учасники: 4
  • - Андрій Бессараб
  • - Тімур Нішанаідзе
  • - Наталка «Сонечко»
  • - Юлія Олійник (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись