Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/rozmova-pro-gender-i-kulturu-z-nahody-vykhodu-knyzhky-insha-optyka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова про ґендер і культуру з нагоди виходу книжки «Інша оптика»

Розмова про ґендер і культуру з нагоди виходу книжки «Інша оптика»

Книгарня «Є» та видавництво «Смолоскип» запрошують на розмову про ґендер і культуру з нагоди виходу книжки «Інша оптика». Відкрите інтерв’ю Ростислава Семківа з Вірою Агеєвою і Тамарою Марценюк. Захід відбудеться 21 листопада. Початок – о 18:30.

Уявлення про суспільні ролі чоловіків та жінок зазнають останнім часом суттєвих змін. Це стосується не лише культурної сфери, наприклад, літератури, в яку приходить все більше жінок-письменниць, але й процесів ширшого масштабу – від участі жінок у війні до квотування в списках політичних партій.

Саме про це й розмовлятимуть професорка «Києво-Могилянської Академії», літературознавиця Віра Агеєва з соціологинею та доценткою КМА Тамарою Марценюк. Вестиме інтерв’ю директор видавництва «Смолоскип» Ростислав Семків. Розмова торкнеться нового видання «Смолоскипа», збірника наукових праць «Інша оптика».

«Інша оптика: ґендерні виклики сучасності» – це унікальне поєднання текстів. У виданні вміщено актуальні наукові розвідки, які досліджують категорію ґендеру в межах літературознавства, соціології та політології, шукаючи нову мову та цінності, що зможуть відповідати на виклики сучасного культурного простору.

Книга видана за сприяння Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні на пошану однєї із найважливіших постатей нашої гуманітаристики, засновниці ґендерних студій в Україні – Соломії Павличко.

Вхід вільний

Коментарі
Анна
20.11.2019

За якою адресою?

Адміністратор
м.Київ, вулиця Лисенко, 3

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 21.11.2019 18:30
Учасники: 3
  • - Ростислав Семків
  • - Віра Ареєва
  • - Тамара Марценюк
Дивитись усі
1
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%