Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fpro-mystetstvo-v-publichnomu-prostori-lektsiya-prezentatsiya-svitlany-shlipchenko%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Про мистецтво в публічному просторі. Лекція-презентація Світлани Шліпченко

Книгарня "Є" спільно зі Школою візуальних комунікацій запрошує на черговий захід - лекцію Світлани Шліпченко на тему "Рublic art - що таке мистецтво в публічному просторі" - у рамках проекту "Трасформації міста", який відбудеться 16 грудня. Початок - о 18.00. Якщо покладатись на поширене визначення, то public art можна кваліфікувати, як будь-який твір чи мистецький артефакт, створений спеціально для публічних просторів – і відкритих міських, і просторів громадських споруд. На перший погляд, це визначення начебто виглядає простим, очевидним і зрозумілим. Але при ближчому розгляді, особливо, якщо акцент змістимо у бік публічного простору, виникає ціла низка запитань. Чи ми маємо наш відповідник терміну для позначення явища public art,  що вже має свою довгу і непросту історію? Чи стає мистецтво  «публічним» у той момент, як потрапляє в публічний простір? Чи варто говорити про відмінність між public art та art in public ? І яку тоді роль тут грає публічний простір?

Світлана Шліпченко – директорка наукових програм Центру Урбаністичних Студій НаУКМА, авторка «Архітектурних принципів постмодернізму» та «Записано в Камені» й упорядниця «Анатомія Міста»і «Міста й Оновлення».

Адреса книгарні "Є": вул. Лисенка, 3 метро "Золоті ворота"

Вхід вільний. Медіа-партнер заходу - тижневик "Український тиждень".
16.12.2015 18:00 0
Поділитись
minimized discount