Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiyi-knyzhky-molodist-lyubovna-proza-20-kh-rokiv-iz-seriyi-nashi-20-ti-u-kyyevi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентації книжки «Молодість. Любовна проза 20-х років» із серії «Наші 20-ті» у Києві

Презентації книжки «Молодість. Любовна проза 20-х років» із серії «Наші 20-ті» у Києві

Книгарня «Є» і видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки «Молодість. Любовна проза 20-х років» із серії «Наші 20-ті». Захід відбудеться 19 червня за участю упорядниці Ярини Цимбал. Початок — о 18.30. Модерує Віталій Павлюк.

«Молодість. Любовна проза 20-х років» із серії «Наші 20-ті» - це друга антологія любовної прози 1920-х років у проекті «Наші 20-ті», до якої ввійшли твори чотирьох авторів. У центрі їхньої уваги зазвичай чоловік. У центрі його уваги – жінка. Це драматичні історії про жінку, яка обирає між блискучою театральною кар’єрою і життям на Уралі з коханим чоловіком; про дівчину, яка помститься розбещеному самцеві за подругу; про почуття чоловіка й жінки, котрі стоять по різні боки барикад, тих божевільних барикад столітньої давнини. Це історії пристрасті, страждання, любові й ненависті – кращі зразки любовної прози 1920-х років.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 19.06.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Ярина Цимбал
  • - Віталій Павлюк (модератор)
0
Поділитись