Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-zbirky-reportazhiv-veni-vidi-scripsi-zhyttya-u-misti-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірки репортажів «VENI, VIDI, SCRIPSI: Життя у місті» у Києві

Презентація збірки репортажів «VENI, VIDI, SCRIPSI: Життя у місті» у Києві

Перепрошуємо, але захід скасовано.


Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію збірки репортажів «VENI, VIDI, SCRIPSI: Життя у місті» за участі авторів та членів журі. Захід відбудеться 17 березня. Початок о — 18:30.

Книгарня «Є», Конкурс художнього репортажу ім. Майка Йогансена «Самовидець» і видавництво «Темпора» запрошують на презентацію збірки найкращих текстів сьомого Конкурсу художнього репортажу ім.Майка Йогансена «Самовидець» — «VENI, VIDI, SCRIPSI: Життя у місті» за участі авторів та членів журі.  Захід відбудеться 16 березня. Початок — о 18:30. Модераторка — Марія Семенченко.

Якими є сучасні міста? Які процеси та явища наближають до них майбутнє, а які, навпаки, — не дають виборсатися з минулого? Міста, у яких ми живемо сьогодні, й міста, у яких житимемо завтра. Міста, які досі не оговталися від травм ХХ століття, і міста, яким іще доведеться заживляти рани, завдані нинішньою війною, зшивати себе по лінії бойових дій.

Сторінка за сторінкою, ви побуваєте в містах на Донеччині та в окупованому Криму. Подивитеся, як у Чернігові чистять старий котел на міській ТЕЦ, смажитимете котлети для бургерів на фестивалі вуличної їжі у Києві, дізнаєтесь більше про футбол на асфальті у спальному районі Львова — Сихові.

Ви мандруватимете з Херсона до Чернігова, а потім і до Києва в компанії людей, для яких інклюзивність міст мала би бути запорукою комфортного життя, але досі залишається мрією. Ви почуєте дуже різні голоси й дізнаєтесь історії дуже різних людей. Хтось підпустить вас зовсім близько до себе, дехто дозволить спостерігати хіба що звіддаля.

Вхід вільний

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 16.03.2020 18:30
Учасники: 1
  • - Марія Семенченко (модераторка)
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%