Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-zbirky-reportazhiv-ne-volya-elyzavety-goncharovoyi-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірки репортажів «(Не)Воля» Єлизавети Гончарової у Києві

Презентація збірки репортажів «(Не)Воля» Єлизавети Гончарової у Києві

Книгарня «Є», Конкурс художнього репортажу ім. Майка Йогансена «Самовидець» і видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки репортажів Єлизавети Гончарової «(Не)воля». Захід відбудеться 25 жовтня. Початок — о 18:30. Модераторка — Марія Семенченко.

Друга книжка репортажистки Єлизавети Гончарової — про пошук волі, а точніше — пошук виходу з неволі дуже різними людьми у непростих життєвих обставинах. Усі події тут розгортаються на сході України, де найбільша в країні кількість тюрем та сиротинців. А останні кілька років до цього додалися й інші зони несвободи: населені пункти, розташовані на лінії фронту, і незаконні місця утримання полонених на окупованих територіях. Герої репортажів гостро прагнуть волі, тому що відчувають її нестачу: хтось позбавлений можливості вільно переміщуватися в просторі, хтось із самого дитинства живе в умовах несвободи, хтось повернувся з полону фізично, але емоційно ще й досі там. А для когось бути вільним означає залишитися живим.

Єлизавета Гончарова — живе і працює у Бахмуті Донецкої області, пише для журналу «Український тиждень», є співорганізаторкою і кураторкою конкурсу дитячого художнього репортажу «Юний Самовидець» пам’яті Степана Чубенка. Авторка репортажних книжок «Десь поруч війна» і «(Не)воля».

Вхід вільний


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 25.10.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Єлизавета Гончарова
  • - Марія Семенченко (модераторка)
0
Поділитись
Отримай знижку