Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-zbirky-poezij-anny-malihon-pokynutym-korablyam%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація збірки поезій Анни Малігон «Покинутим кораблям»

Книгарня «Є» та видавництво «Смолоскип» запрошують на презентацію збірки поезій Анни Малігон «Покинутим кораблям», яка відбудеться 8 листопада.Початок – о 18:00Анна Малігон - лауреат обласних, всеукраїнських і міжнародних літературних конкурсів: «Молоде вино», «Гранослов», «Культреванш», «Смолоскип», «Ватерлінія», Міжнародної україно-німецької премії ім. Олеся Гончара (2009). За фахом – філолог.

Брала участь у нарадах творчої молоді (м. Коктебель, 2002р.; м. Ірпінь, 2002-2011 рр.) та літературних фестивалях (літфест у рамках Форуму видавців у Львові, «Київські лаври», «Гоголівка» та ін.).Публікувалася у численних літературних альманахах, антологіях, періодиці («Березіль», «Вітчизна», «Кур’єр Кривбасу», «ШО», «Однокласник», «Літературна газета» тощо).Стипендіатка Київського міського голови для обдарованої молоді (2010, 2012).

Член Національної спілки письменників України. Авторка поетичних збірок «Дзвінок у двері» та «Переливання крові».***Адреса книгарні «Є»:

вул. Спаська, 5

ст. м. «Контрактова площа».Вхід вільний.Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
08.11.2012 18:00 0
Поділитись
minimized discount