Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-zbirky-korotkoyi-prozy-andriya-bondarya-tserebro-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірки короткої прози Андрія Бондаря «Церебро» у Києві

Презентація збірки короткої прози Андрія Бондаря «Церебро» у Києві

Книгарня «Є» і «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію нової прозової збірки Андрія Бондаря «Церебро», що відбудеться 12 жовтня за участю автора. Початок – о 18:30. Модератор – Вахтанґ Кебуладзе.

Український письменник Андрій Бондар презентує свою нову прозову збірку «Церебро» та розповість, які таємниці ховаються за назвами книг автора, до якого жанру можна допасувати історії із нової книжки і де проходить межа у збірці між реальним та магічним.

«Церебро» – нова збірка малої прози Андрія Бондаря, яка впроваджує читачів у химерний світ маленьких людських пригод. Випадкові зустрічі, типові ситуації, які трапляються в кожного, спонукають замислитись, ухвалити рішення, діяти. Особливість цих текстів у тому, що деякі з них списані з реального досвіду, а інші — цілком вигадані — суцільна макабра і фантасмагорія.

«Збірка побудована так, що вона починається з повністю реалістичних текстів, – розповідає про збірку Андрій Бондар. – Однак реалізм із кожним наступним текстом пригасає або набуває нових рис. Тут є цілком біографічні речі, а потім звична реальність зникає і з’являється реалість притчева. Що далі до кінця, то менше реальності і фактів з мого життя. Ця книжка – шлях від реалізму у фантасмагорію та сферу магічного. Композиційно – це шлях з реального світу у нереальний. Кінцевий текст – це притча про те, що чекає на людину в кінці життя».

Андрій Бондар – український поет, публіцист, перекладач. Лауреат премії видавництва «Смолоскип» (1997), учасник пан-європейського проекту Literaturexpress Europe (2000), стипендіат Міністра культури Республіки Польща (стипендія Gaude Polonia, 2003), стипендіат програми Homines Urbani (Краків, 2004), учасник фестивалю Poetry International (Роттердам, 2005). Автор прозових книг «Морквяний лід», «І тим, що в гробах» та інших.

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 12.10.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Андрія Бондар
  • - Вахтанґ Кебуладзе (модератор)
0
Поділитись
Отримай знижку