Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-vydannya-amp-quot-v-yacheslav-lypynskyj-ta-joho-doba-naukovyj-zbirnyk-za-redaktsiyeyu-%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація видання "В'ячеслав Липинський та його доба. Науковий збірник (за редакцією д. і. н. Юрія Терещенка). кн. 4."

Книгарня "Є" та видавництво "Темпора" запрошують на презентацію книжки "В'ячеслав Липинський та його доба". яка відбудеться 15 жовтня. Початок - о 18.00. У книзі четвертій завершується публікація тексту політико-публіцистичного трактату В?ячеслава Липинського «Листи до братів-хліборобів» та друкуються його окремі програмові політичні твори, на основі яких набув організаційного оформлення український консервативний рух. Вміщено листи В. Липинського до українських громадсько-політичних діячів та установ за алфавітом від «З» до «М», які зберігаються в колекціях Східноєвропейського дослідного інституту ім. В. К. Липинського у Філадельфії та Українського національного музею в Чикаго, а також Львівській національній науковій бібліотеці України ім. В. Стефаника. Читач має можливість ознайомитися з працями сучасних авторів, у яких аналізується наукова та епістолярна спадщина українського мислителя.У додатку публікуються фотографії з колекцій Східноєвропейського дослідного інституту ім. В. К. Липинського у Філадельфії (США) та Меморіального музею В?ячеслава Липинського у с. Затурці Волинської області.Видання розраховане на істориків і політологів, усіх, хто цікавиться історією України.Адреса книгарні "Є":

вул. Лисенка, 3

метро "Золоті ворота"Вхід вільнийМедіа-партнер заходу - тижневик "Український тиждень"
15.10.2015 18:00 0
Поділитись