Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-vydan-ukrayinskoyi-reportazhystyky-1920-kh-podorozhi-filosofa-pid-kepom-i-shlyakhy-pid%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація видань української репортажистики 1920-х «Подорожі філософа під кепом» і «Шляхи під сонцем»

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію двох нових книжок ? антології репортажів 20-х років «Шляхи під сонцем» та збірки репортажів Майка Йогансена «Подорожі філософа під кепом». Учасники презентації – упорядниця видань Ярина Цимбал та редактор Олександр Стукало. Захід відбудеться 11 жовтня. Початок – о 18.30.

«Шляхи під сонцем» ? уже третя антологія з циклу «Наші 20-ті» (перші дві були з детективами та любовною прозою). У цій ? п’ять репортажів від шістьох авторів ? Ґео Шкурупія, Дмитра Бузька, Олександра Мар’ямова, Миколи Трублаїні, Валер’яна Поліщука та Сави Голованівського. Їхні мандрівки охоплюють Дніпрогес, Сванетію, Донбас, Іран та Ірак, полярні острови (з заходом у тропічні води), всю Скандинавію (з особливим акцентом на Норвегії), а також Італію епохи Муссоліні. Кожен читач тут знайде щось своє, свою мандрівку й свого автора. Детальніше й докладніше зрозуміти епоху допоможуть понад дві сотні приміток від упорядниці Ярини Цимбал.

«Подорожі філософа під кепом» ? усі п’ять подорожніх нарисів Майка Йогансена у хронологічному порядку, від середини 20-х до середини 30-х. Тут і цікаві мандрівки (Дніпро-Бузький лиман, єврейський національний район у нинішній Дніпропетровській області, болгарські села у нинішній Запорізькій, нафтовидобувні родовища в Казахстані й Дагестан), і дотепні коментарі довкілля, і фірмовий Майків гумор, і вся як є еволюція нового, вигаданого ним жанру.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54 Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
11.10.2016 18:30 0
Поділитись