Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-ukrayinskoho-perekladu-knyzhky-danielya-pennaka-oko-vovka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація українського перекладу книжки Даніеля Пеннака «Око вовка»

Презентація українського перекладу книжки Даніеля Пеннака «Око вовка»

Книгарня «Є» і видавництво «Час майстрів» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Даніеля Пеннака «Око вовка», яка відбудеться 29 червня за участю перекладачки Мії Марченко.

Даніель Пеннак – шкільний вчитель світової літератури, що віддав більше двадцяти п’яти років роботі з дітьми із затримками розвитку і здобув світову славу завдяки детективній серії романів про родину Малоссен. Але перші написані ним твори «Око вовка» та «Метикований пес» адресовані перш за все дітям.

Як вірити людям, якщо вони відібрали у тебе все: волю, рідний дім, родину? Опинившись у клітці паризького зоопарку полярний вовк заборонив собі вірити. Відтоді на світ людей він згоден дивитися лише одним оком. Та що як один із людського роду – хай це усього лише маленький хлопчик – захоче глянути на світ з вовчої точки зору? Що як йому стане терпіння і уваги розбити клітку недовіри, ґрати якої міцніші від ґрат викуваних людьми? Полярний вовк і не сподівався, що хтось спроможний прочитати історію, що загравою і блискітками виписана у його чорній, мов ніч зіниці. Але що, як хтось із людей захоче пережити разом із ним бодай дещицю його радощів і гіркот. Африка – маленький хлопчик з надзвичайним даром оповідати історії теж сумує за домом у великому сірому місті. Та попри всі негаразди, що випали на його долю, він не втратив здатності любити і співчувати всьому живому. А коли вже так, хтозна чи не вартий хлопчина того, аби глянути на нього обома очима?

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 29.06.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Мія Марченко
  • - Олена Гусейнова (модераторка)
0
Поділитись

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ!

-18% -19% -20%🔥🔥🔥

Умови використання
Додаткова знижка