Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-romanu-tryptykha-oleha-rybalky-gra-v-zhyttya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману-триптиха Олега Рибалки «Гра в життя»

Презентація роману-триптиха Олега Рибалки «Гра в життя»

Книгарня «Є» та видавництво «Легенда» запрошують на презентацію роману-триптиха Олега Рибалки «Гра в життя», яка відбудеться у суботу.

Роман-триптих Олега Рибалки «Гра в життя» за формою – фентезі, за змістом – медитативно-філософська проза. Три його книги співіснують у взаємодоповненні як три ракурси пізнання. У першій («Долина») молодий чарівник потрапляє до замкнутого світу, щоб відімкнути його для себе й для решти людей. У другій («Іскра») – він вивчає власні можливості. У третій («Розмови») – прагне роздивитися життя очима інших. Одним із перших читачів «Гри в життя» став письменник Степан Процюк: «Роман Олега Рибалки витворює гігантські паралельні реальності, в яких точиться одвічна боротьба між сакральним та профанним. Розглядати її, що важливо, можна в різних ракурсах водночас, тож цілком природно, що в декого з нас виникне бажання перечитати цей текст удруге».

Олег Рибалка – письменник, громадський діяч, бізнесмен. Одружений, виховує трьох дітей. Закінчив Національний Технічний Університет України (КПІ). Працював у рекламі, туризмі, ІТ, займався банківською, виробничою, видавничою діяльністю. Сьогодні живе і працює в Києві, активно розвиваючи соціально та культурно важливі проекти.

Телефон: (044) 337 97 72.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 07.10.2017 18:00 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку