Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-romanu-tani-malyarchuk-zabuttya%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація роману Тані Малярчук “Забуття”

Книгарня "Є" та "Видавництво "Старого Лева" запрошують на презентацію роману Тані Малярчук «Забуття», яка відбудеться у середу, 5 жовтня. Початок – о 18.30. Модератор — Михайло Бриних.

«Забуття» - одна із найочікуваніших та найяскравіших книжок цього сезону. Це роман, у якому переплітаються дві сюжетні лінії, історична та сучасна: політика і мислителя В’ячеслава Липинського та жінки з теперішнього, яка з його допомогою шукає шлях до себе. Це книжка про час, пам’ять, державність, про сутність речей і про вміння одночасно дивитись назад і вперед. Оформив книжку дизайнер Назар Гайдучик.

«Забуття» — це мій роман про ХХ століття, мої сто років, але не самотності, а втраченої пам’яті, - говорить про книжку Таня Малярчук. - Це спроба згадати забуте. А також об’єднати індивідуальне і колективне українське, історичну достовірність і художню вигадку, кохання і покликання, божевілля і здоровий глузд, якого, втім, у цьому романі, мабуть, найменше. Його основою несподівано для мене самої стало життя політика-невдахи і пристрасного мислителя В’ячеслава Липинського. Українці дуже перед Липинським завинили. Але ще більше вони завинили перед самими собою, бо були надто слабкими, щоб не стати жертвою. З іншого боку, якраз слабкі і покірливі змогли вижити й народити тих, що пізніше народять нас. Забуття було у цьому процесі відродження необхідним актом самозахисту. Я почуваюся тим крайнім поколінням, яке тепер змушене віддавати борги. Розрізати запалені рани, боротися зі страхом, брати відповідальність, визнавати вину і прощати. Цей роман — данина моєму корінню. Я мусила його написати».

Адреса книгарні "Є": вул. Лисенка, 3, метро "Золоті ворота". Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу - тижневик "Український тиждень"

05.10.2016 18:30 0
Поділитись