Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-romanu-serhiya-baturyna-shyzgara/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація роману Сергія Батурина «Шизґара»

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію лауреата третьої премії конкурсу «Коронація слова - 2016» – роману Сергія Батурина «Шизґара». Захід відбудеться 10 жовтня. Початок – о 18.30. Модераторка – Леся Воронина.

Про нову книжку розповідатимуть автор, видавці й ті, хто знає, яким був «інший Київ» сорок років тому.

70-ті роки ХХ століття, Печерський район, Київ, СРСР. На країну, котрою править старезний генсек Брежнєв, насувається «застій», але молодь не надто переймається політикою, її більше цікавлять значно важливіші речі: де взяти кругленьку суму на справжні джинси, пісні під гітару на традиційному місці збору, названому «п’ятаком», і, звісно, кохання та поцілунки.

Читач разом із героями довідається, хто топив купальників на Центральному пляжі Києва, як купити машинку для фальшування грошей, які побоїща гриміли на ковзанці Центрального стадіону, де в Києві був гастроном «Яма», де плавав «лапоть» і ще масу цікавих і корисних речей. Київський міський сленг, наївна романтика першого кохання, вулиці рідного міста — складові, що роблять роман Сергія Батурина непересічним свідченням тієї епохи…

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

10.10.2016 18:30 0
Поділитись
Отримай знижку