Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-romanu-kiry-malko-nyzhche/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Кіри Малко «Нижче»

Презентація роману Кіри Малко «Нижче»

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на першу презентацію роману Кіри Малко «Нижче». Учасниці: Кіра Малко, Ольга Бондар.

Поліна стоїть перед трапом до круїзного лайнера в порту Гонолулу. Вона змінила крісло маркетингового аналітика у київському офісі на бігові туфлі офіціантки. Попереду — шість місяців короткого сну в тісній каюті нижче ватерлінії і бездоганного сервісу високо над водою, без вихідних. За бортом — мальовничі краєвиди, на борту — ярмарок нестримного споживання… Перед Поліною мерехтить пістрявий калейдоскоп з пейзажів і побіжних облич, і її закручує у вирі алкоголю, сліз і тисячі порожніх слів. Та все, що трапляється на кораблі, лишається на кораблі. А інколи — стає новим початком.

Кіра Малко – соціолог за освітою, живе і працює в Києві. Закінчивши університет, вона змінювала офісні роботи, намагаючись знайти своє місце і раптом опинилася на круїзному лайнері, працюючи стюардом буфету. Той досвід став черговою спробою приміряти до себе іншу модель існування і зрештою оформився у роман під назвою «Нижче», який став її успішним літературним дебютом і отримав Третю премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Окрім нього, Кіра Малко має опубліковані есеї в українському та американських інтернет-журналах: The Devochki, The Establishment, ElectricLiterature.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 15.02.2018 19:00
Учасники: 3
  • - Кіра Малко
  • - Ольга Бондар
  • - Модератор – Микола Кравченко
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку