Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-romanu-dorzha-batu-francheska-povelytelka-trayektorij-u-kyyevi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Доржа Бату «Франческа. Повелителька траєкторій» у Києві

Презентація роману Доржа Бату «Франческа. Повелителька траєкторій» у Києві

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію роману Доржа Бату «Франческа. Повелителька траєкторій», що відбудеться 4 червня за участю автора.

У минулому Дорж Бату працював ведучим новин на українських загальнонаціональних телеканалах і готував репортажі з гарячих точок. Згодом – на британському «Sky News» та «Голосі Америки». А сьогодні він — оператор корекції траєкторій Центру керування польотами Національного управління з аеронавтики та досліджень космічного простору США. Неймовірних життєвих історій, звісно, назбиралось чимало. Проте у своїй новій книжці «Франческа. Повелителька траєкторій» Дорж зосередився на останньому з перелічених досвідів. Герої його книжки – цілком реальні працівники НАСА – відповідають за траєкторії і орієнтацію сателітів, а також за підведення космічних кораблів на підхідні орбіти до міжнародних космічних станцій.

Під час «космічних робочих буднів» з Доржем, його напарницею Франческою, полковником Вескоттом, Сарою та професором Расселом постійно трапляються кумедні, незвичайні історії. Найчастіше у різні халепи потрапляє сицилійка Франческа (або Чессіна, як її по-дружньому називає письменник). Усе, до чого вона торкається, вибухає, горить і розбивається. «Якщо чесно, я і не думав про книжку, – розповідає Дорж. – Так зійшлися зорі: я перебрався до іншого штату і пішов на нову роботу (до того певний час суміщав роботу у лабораторії і працював для ТСН у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку). Друзі постійно питали: «Ну, що там?», «Ну, як там?». Зрозумів, що зручніше буде публікувати невеличкі історії з роботи на своїй сторінці у Facebook. Не очікував, що ці оповідання читатиме хтось, окрім моїх друзів та колег. Але на певному етапі зрозумів, що мене читають люди, котрих я вперше бачу... Тоді, понад рік тому, я писав нерегулярно і якось не дуже приділяв тому увагу, бо на новій роботі тривало напружене навчання. А потім, випадково відкривши розділ "запити на спілкування" у приватних повідомленнях, знайшов з пару десятків листів – люди вимагали більше і більше Франчески! Нестачі матеріалу в мене не було – Чессіна чудила і продовжує чудити регулярно, а ще до цього додались мої репортерські навички, і на читачів, як горох з дірявого мішка, посипались історії».

Якщо у мережі читач знайде окремі оповідки з життя наших героїв, то у книжці – це суцільна захоплива історія. Письменник разом з літредактором книжки Олексою Негребецьким додали нові розповіді та поєднали історії так, аби вони були пов‘язані і незалежні водночас. Окрема робота була за ілюстратором Олександром Ком’яховим.

Вхід вільний.

Коментарі
Ірина

Чекаю з нетерпінням на зустріч з письменником Д.Бату і презентації книги "Франческа".

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 04.06.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Дорж Бату (Андрій Васильєв)
  • - Галина Сергеєва (модераторка)
1
Поділитись