Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-romanu-dary-kornij-suzir-ya-div-u-kyyevi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Дари Корній «Сузір’я дів» у Києві

Презентація роману Дари Корній «Сузір’я дів» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Vivat» запрошують на презентацію нового роману Дари Корній «Сузір’я дів» за участю авторки.

Є таке сузір’я, в якому кожна жінка від народження має свою зорю. Є така й у Василини – представниці давнього шляхетного роду Коморовських. Мабуть, ця зоря й оберігає дівчину в складні моменти. А може, її захист – то старовинний оберіг, подарований бабусею Терезою? Чи то сама бабуся, яка душею-зіркою-птахою прилинула до онучки, щоб уберегти її від чогось лихого?

«Сузір’я Дів» – плетиво жіночих доль, пов’язаних давнім амулетом, фатальним прокляттям і родинною історією, яка рясно скроплена моторошними таємницями, лукавими інтригами, безневинною кров’ю, підступними зрадами, безоглядною самопожертвою, справжнім коханням, що густим шлейфом тягнеться за Василиною від XVІІІ століття і до наших днів.

Дара Корній (Мирослава Замойська) – українська сучасна письменниця, журналістка, волонтерка. Пише і для дітей, і для дорослих, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов’янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи для цього народні казки, легенди, обряди й замовляння. Золотий письменник України. Авторка більше десяти романів, більшість із яких ставали бестселерами. Авторка дослідження «Чарівні істоти українського міфу».

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 18.05.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Дара Корній
  • - Модераторка – Міла Іванцова
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 14:00 23.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%