Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-romanu-bohdana-kolomijchuka-motsart-iz-lemberha/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Богдана Коломійчука «Моцарт із Лемберга»

Презентація роману Богдана Коломійчука «Моцарт із Лемберга»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію нового роману Богдана Коломійчука «Моцарт з Лемберга», що відбудеться 28 вересня за участю автора. Початок – о 18.30. Модераторка – Юлія Джугастрянська.

Нова книжка Богдана Коломійчука «Моцарт із Лемберга» гармонійно поєднує жанри історичного, пригодницького та любовного романів. Дія відбувається у першій половині XIX століття у Відні, Галичині та Баварії. Головний герой – молодший син геніального композитора Вольфганга Амадея Моцарта, Франц Ксавер. Франц не досяг батькової слави, але життя його було сповнене пристрасті, інтриг та пригод. А доля – тісно пов’язана зі Львовом, тодішнім Лембергом. Автор витримав золоту середину між сентиментами і авантюрою, а точніше, – між любовним і пригодницьким романом. Власне тому, в цій книжці читач знайде окрім впізнаваних фактів з життя Моцарта-молодшого, також елементи історичного твору і навіть детективу.

«Ідея написання роману про «львівського Моцарта» належить засновникам фестивалю LvivMozArt Оксані Линів та Олегу Мацеху, – розповів Богдан Коломійчук. – Перша розмова про це відбулася восени 2016 року, а вже за кілька місяців ми продовжили її в Зальцбурзі. Тоді ж розпочав збирати матеріали в Бібліотеці Моцартеуму. Безцінними для мене, як для письменника, були щоденники мого персонажа. Завдяки цим нотаткам, я побачив Франца Ксавера живою, надзвичайно емоційною людиною з нелегкою долею».

«За іронією долі, цей роман я писав так, як жив мій герой – в подорожах, – додав автор. – Намагаючись здобути славу й визнання, Франц мандрував світом: чимало його концертів відбулося в Любліні, Варшаві, Берліні, Данцігу, Парижі та інших містах. В мене ж, окремі сцени були написані в аеропорту Айндговена та Кракова, в літаку над Німеччиною, в баварській кнайпі і десь на узбережжі Північного моря. За цей час ми по-своєму зріднилися з моїм Моцартом. Десь так, як двоє львів’ян, що зустрічаються далеко від дому і йдуть до кав’ярні потеревенити про галицьку погоду. І розмова приємно затягується… Завдяки цьому роману, львівський Моцарт вперше постане перед українським читачем. Для мене ж, як автора, це був однаковою мірою творчий експеримент і творчий виклик».

Богдан Коломійчук – письменник-белетрист, автор історико-авантюрних та детективних романів. Мешкає у Львові. У 2013 році видав дебютний історико-авантюрний роман «Людвисар. Ігри вельмож», що отримав Гран-прі конкурсу «Коронація слова 2013». 2014 року світ побачила збірка детективних оповідань «Таємниця Єви». У 2015 році вийшли одразу ді книжки – «В’язниця душ» та «Небо над Віднем», 2016-го – «Візит доктора Фройда». Влітку 2018-го побачив світ роман «Моцарт із Лемберга».

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 28.09.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Богдан Коломійчук
  • - Юлія Джугастрянська (модератор)
0
Поділитись