Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-raportu-pro-stan-kultury-i-nuo-v-ukrayini%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація «Рапорту про стан культури і НУО в Україні»

Книгарня «Є» та Польський Інститут у Києві запрошують на презентацію «Рапорту про стан культури і НУО в Україні» (спецвипуск польського інтернет-часопису «Культура Ентер») та обговорення відкритих питань української культурної політики . Захід відбудеться 29 серпня. Початок – о 18:00.

 «Рапорт про стан культури і НУО в Україні» ? другий із серії 7 рапортів, які ставлять діагноз і представляють стан незалежної культури і неурядових організацій у країнах Східного партнерства й у Росії. Це спеціальний випуск польського інтернет-часопису «Культура Ентер», підготовлений польськими фундаціями «Open Culture» і «Культура Ентер» за підтримки МЗС РП у співпраці з українськими і польськими партнерами.

Редактори видання – Микола Рябчук, Павел Ляуфер і Андрій Савенець.

 У рапорті діагностуються такі аспекти, як видавничий ринок, література, кіно, музична сцена, мистецтво як таке, інфраструктура культури, мас-медіа, громадянське суспільство, права людини, освіта чи правове оточення, в якому функціонують культура та НУО. Це спроба авторів показати актуальний стан у цих сферах у співвіднесенні з європейським контекстом та внутрішніми українськими обставинами; спроба відповісти на три запитання  - як є?, чого очікуємо?, як цього досягнути? Серед авторів, зокрема: Олександр Буценко, Оксана Забужко, Оксана Кісь, Андрій Когут, Андрій Курков, Зеновій Мазурик, Єжи Онух, Террі Санделл, Володимир Тихий, Юлія Тищенко, Богдан Шумилович й інші українські та польські експерти зі сфери культури та НУО. 

Презентація Рапорту є також претекстом для обгорнення відкритих питань української культурної політики.

 Учасники презентації: Олександр Буценко, письменник, аналітик; Ярослав Годун, директор Польського Інституту у Києві; Андрій Курков, письменник; Микола Рябчук, письменник, есеїст, літературний критик; Юлія Тищенко, керівник програм розвитку громадянського суспільства УНЦПД; Світлана Фоменко, начальник управління міжнародного співробітництва Міністерства культури України.

***

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті ворота». Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»
29.08.2013 18:00 0
Поділитись