Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-proektu-vgo-ne-bud-bajduzhym-konotopska-bytva-rosijsko-ukrayinska-vijna-khvii-st-%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація проекту ВГО «Не будь байдужим» «Конотопська битва. Російсько-Українська війна ХVII ст.»

До Міжнародного дня невинних дітей — жертв воєнної агресії ВГО Громадський рух «Не будь байдужим!» запрошує на презентацію проекту «Конотопська битва. Російсько-Українська війна ХVII ст.», що відбудеться у середу, 4 червня.Початок – об 11:00.«Ірена Карпа та Фагот навчатимуть дітей воювати з російськими окупантами»

(Зірки нарешті розкриють таємницю, що Карпа цілими днями робить на військовому полігоні і чому на честь Фагота назвали цілий протитанковий ракетний комплекс).Всеукраїнська громадська організація «Не будь байдужим!», яка ось уже 9 років займається патріотичним вихованням школярів та студентів південних та східних областей України, запрошує вас на запуск нового проекту «Екстренні уроки історії». 4 червня, в середу, об 11.00 у столичній книгарні «Є» на вул. Лисенка, 3 громадські активісти – письменниця та співачка, лідер гурту «QARPA» Ірена Карпа та лідер гурту «Танок на майдані Конго» Фагот, а також історики Олексій Сокирко, Яків Гольденберг та художник-ілюстратор Макс Копилов презентуватимуть відеоурок та методичку «Конотопська битва», а також анонсують вихід на екрани фільму «Холодний Яр». Волонтери «Не будь байдужим!» роздаватимуть ці матеріали у вигляді тисяч брошур та дисків школярам і вчителям Криму, Донбасу, Слобожанщини та причорноморських областей.

Розробники проекту амбіційно наголошують, що якби у школах України упродовж попередніх десятиліть історія подавалася цікаво і україноорієнтовано, то українська ідентичність політиків, військових, міліціонерів, журналістів була би більш виразною, і країна би не втратила Крим. «Якщо сьогодні школярам не демонструвати патріотичні фільми, то завтра вони виростуть гопніками», - наголошують активісти.

Присутні на презентації проекту також зможуть почути від спікерів:

- що робити дітям в областях кольору хакі, де люди вже звикли до «рейсових БТРів», що регулярно їздять до кордону;

- як краматорські вчителі проводять учням майстер-класи про способи поведінки під час перестрілки;

- що роблять горлівські батьки, в яких російські терористи викрадають дітей;

- коли Міносвіти заборонить учителям історії подавати минуле України в мартирологічній тональності;

- що думає віце-прем'єр з гуманітарних питань Олександр Сич та міністр культури Євген Нищук про необхідність історичної реконструкції «Конотопської битви» — першого повномасштабного воєнного конфлікту України та Росії, коли українці та кримські татари (!) розбили 100 – тисячну армію царя Олексія Михайловича.

Після презентації матеріалів «Не будь байдужим!» всі присутні завітають до однієї з найближчих шкіл і вручать учителям та учням диск та методичку «Конотопська битва».

Відеоурок та методичка «Конотопська битва», а також фільм «Холодний Яр» з'явилися внаслідок краудфандінгу: кошти на їхнє виробництво збирали через соцмережі, телефонічно або електронною поштою. Абсолютно ніхто не заробив на цих продуктах: історики, коректори, художники, музиканти робили усе безкоштовно, добре розуміючи, що в Україні взагалі нема системи патріотичного виховання молоді.

Довідка про НББ

Всеукраїнський громадський рух «Не будь байдужим!» («НББ!») - єдина в Україні громадська організація, яка системно працює задля знищення совковості (а) та шароварщини (б) на рівні окремого українця та цілої держави. За 9 років існування ми зібрали спільноту небайдужих професіоналів, яка під гаслом «Ні - Малоросії! Зробимо країну Україною!» провела близько 250 яскравих акцій. Рух не є політичним, він нікого не рекламує, не був і не буде пов’язаним із жодними політичними силами. Активістами руху є звичайні українці та найвідоміші музиканти, письменники, спортсмени, дизайнери одягу, журналісти. Вони ставлять на меті подолати негативні стереотипи щодо колгоспності української мови, маргінальності української історії та неповноцінності української культури. Власне історичний напрям діяльності «НББ!» — це конкурс творів «Хто для мене Іван Мазепа?» (взяло участь 50 000 учнів з усіх областей України); бароково-музичне рок-дійство «Мазепа. Made in Ukraine» (присутні 7 000 осіб); відеоуроки та методичні розробки з теми «Карпатська Україна» (переглянуло 100 000 школярів); Табір ім. мецената Є. Чикаленка для дітей з малозабезпечених сімей (відвідало 150 школярів). На черзі — вихід на екрани короткометражного художньо-документального фільму за мотивами роману Ю. Горліс-Горського «Холодний Яр».

Учасниками та прихильниками «Не будь байдужим!» є зірки шоу-бізнесу, спорту, науки, літератури: Ірена Карпа, Олександр Ярмола (гурт «Гайдамаки»), Сергій Фоменко («Фома», гурт «Мандри»), Юрко Журавель (гурт «OT VINTA!»), Вадим Красноокий (гурт «MAD HEADS XL»), Фоззі (гурт «Танок на Майдані Конго»), Андрій Тимчук («Тіма», гурт «ФлайzZzа»), Оксана Караванська, Василь Вірастюк, Лариса Масенко, Володимир Василенко, Ольга Ковалевська, Олексій Сокирко, Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Ірен Роздобудько, Лариса Денисенко, Леся Воронина, Сергій Іванюк. Одними з найяскравіших партнерів «НББ!» є також воєнні реконструктори військово-історичного клубу «Повстанець» та музикант Олег Михайлюта («Фагот», гурт «Танок на Майдані Конго»), який озвучив відеоуроки «Карпатська Україна» та «Конотопська битва».***

Адреса Книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3,

ст. м. «Золоті ворота».Вхід вільний.

04.06.2014 11:00 0
Поділитись