Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-proektu-povnoho-zibrannya-tvoriv-dzhozefa-konrada-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація проекту повного зібрання творів Джозефа Конрада у Києві

Презентація проекту повного зібрання творів Джозефа Конрада у Києві

Книгарня «Є» і видавництво «Темпора» запрошують на презентацію проекту повного зібрання творів Джозефа Конрада, що відбудеться 17 грудня. Учасники: Роберт Гемпсон, Андрій Бондар. Початок – о 18:30. Модератор – Дмитро Козак.

В Україні про Джозефа Конрада відомо насамперед три речі: що він народився в Бердичеві (або десь поблизу), що він мариніст і що написав антиколоніальний роман «Серце пітьми». Плануючи повне зібрання творів, «Темпора» не лише хотіла заповнити наявну в літературному процесі лакуну, а й намагалася рішуче порвати із застарілими поглядами й запропонувати українському читачеві новий. Ми поглянемо на Джозефа Конрада насамперед як на модерніста: і в тому, як він працює із формою роману, і в тому, яка інтернаціональна й урбаністична свідомість стоїть за цими художніми конструкціями.

Ми хочемо презентувати вже готові романи – «Олмейрову примху. Вигнанця з островів» і «Таємного агента», – поділитися з читачами планами на подальші видання, познайомити з командою, яка брала участь у підготовці зібрання, а також розпочати розмову про місце і роль Конрада в українській культурі. Професор Лондонського університету Роберт Гемпсон, який написав передмову до зібрання, радо погодився приєднатися до нас у дискусії.

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 19.12.2018 18:30
Учасники: 3
  • - Роберт Гемпсон
  • - Андрій Бондар
  • - Дмитро Козак (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись

ВИСОКИЙ СЕЗОН ЗНИЖОК!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 25.02.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%