Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-povisti-serhiya-kutsana-zyuzya-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація повісті Сергія Куцана «Зюзя» у Києві

Презентація повісті Сергія Куцана «Зюзя» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують на презентацію найсмішнішої книжки #25BookForum – повісті Сергія Куцана «Зюзя». Подія відбудеться 10 жовтня за участю автора. Початок – о 18:30. Модераторка –Діана Мельникова.

На день народження бабуся зробила Олесі несподіваний подарунок – унікального пацюка, вирощеного в секретній експериментальній лабораторії. І відтоді життя родини пішло шкереберть: безсонні ночі й насичені карколомними пригодами та битим посудом дні. А потім шкереберть пішло життя цілого будинку. А далі, можливо, й усього міста…

Неймовірно смішна повість Сергія Куцана «Зюзя» – переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до створення книжок, у героях яких сучасні українські підлітки зможуть упізнати себе.

Письменниця, учасниця журі конкурсу «Напишіть про мене книжку!» Діана Мельникова про цю книжку: «Класнюча, смішна, добра історія. У моєму випадку це в прямому сенсі (хоч і частково) книжка про мене: колись принесла пацюка від однокласниці додому, потім весь вечір ловили його всією родиною. Сюжет майстерно побудований, оригінальний, із несподіваним фіналом. Дякую автору за чудовий текст!».

Сергій Куцан про себе: «Народився дуже давно в містечку Звенигородка у родині музикантів. Можливо, саме тому музика переслідує мене все життя, в тому числі й у текстах. Зрозуміло, що з дитинства багато читав. Намагаюсь і зараз, тільки не читати, а більше слухати, бо читати нема коли, а слухати можна хоч і в дорозі, хоч і в дУші. Вважаю, що аудіокниги – це справжнє спасіння для зайнятих людей, і я радий, що колись разом з «Нашим Форматом» вдалося реалізувати кілька вдалих проектів, за які не соромно».

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 10.10.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Сергій Куцан
  • - Діана Мельникова (модераторка)
0
Поділитись
Отримай знижку