Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-poetychnoyi-zbirky-oksany-kutsenko-lyalechky%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація поетичної збірки Оксани Куценко «Лялечки»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію поетичної збірки Оксани Куценко «Лялечки». Модераторка – Олена Гусейнова. Захід відбудеться 2 червня. Початок – о 18.30.

Про спогади, архетипи та невигадані історії, про можливість побачити невидиму суть речей, яка відкривається саме тоді, коли ми перебуваємо всередині затишного і теплого кокону, розповість Оксана Куценко. Поезія, що увійшла до збірки «Лялечки», – здебільшого про те, що всі ми трохи заховані, трохи занурені у свої власні схованки-лялечки. Але так не триватиме вічно, адже лялечка – це стан перед великою зміною, перед трансформацією, перед появою крил.

Чудові тексти збірки в супроводі дивовижних ілюстрацій Анастасії Стефурак – гарний привід для розмови про зміни, великі й дрібніші, про ідентичність та вміння її зберегти в безконечному плині всього, що довкола.

Оксана Куценко (Розумна) – поетка, перекладачка, кураторка мистецьких проектів, дослідниця культури. Авторка книг поезій «У зимах бажань» (1996), «Балетна школа» (2007), книги-оповідання для дітей «Печені яблука» (2015). Переклала книгу поезій сенегальського поета Леопольда Седара Сенгора «Співи з нетрів» (з французької). Авторка проекту «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра», у рамках якого твори поетів з різних країн Африки перекладено українською.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Presentation of Lyalechky (The Pupas) book of poems by Oksana Kutsenko (Kyiv)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Lyalechky (The Pupas) book of poems by Oksana Kutsenko. Olena Husseynova is the moderator. The event will take place on June 2.

Beginning at 6:30 p.m.

Lyalechky (The Pupas) book includes poems telling of our being hidden in personal hiding spots reminding of pupas. There is no way for this to last, as pupa is the stage of development preceding big change and apparition of wings.

Wonderful texts accompanied by incredible illustrations by Anastasiya Stefurak offer an opportunity to discuss changes.

Oksana Kutsenko (Rozumna) is a poet, translator, curator of art projects and researcher of culture.

***

Address: YE Bookstore 3, Lysenka Street Zoloti Vorota Metro Station Tel. (044) 235 88 54

Free admission Media partner: The Ukrainian Week

02.06.2016 18:30 0
Поділитись