Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-poetychnoyi-zbirky-kateryny-devdery-lysty-do-majstra-u-kyyevi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичної збірки Катерини Девдери «Листи до Майстра» у Києві

Презентація поетичної збірки Катерини Девдери «Листи до Майстра» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Nebo Booklab Publishing» запрошують на презентацію поетичної збірки Катерини Девдери «Листи до Майстра», що відбудеться 13 березня. Початок — о 18:30

У сучасному світі багато говорять про успіх – і майже завжди мовчать про почуття, так ніби вони не важливі, або так, наче говорити про них, – це проявити слабкість.

Поетична збірка Катерини Девдери «Листи до Майстра» – це історія одного кохання, спроба гранично чесної розповіді про досвід любові, в якій є все: ненависть, страх, гнів, пристрасть, ніжність, туга, надія і віра. Лірична героїня цих віршів переживає болісну, але важливу метаморфозу: амазонка скидає обладунки і стає теплою земною жінкою, яка любить свого Майстра і пише йому листи, без надії отримати відповідь: «Написати книгу з любові, не з честолюбства. / Написати, аби сказати, що полюбила / не чудесний образ і не власну ілюзію – / тебе, милий».

Здається, ця історія кохання містить доволі простий меседж: світом і досі править любов, а найважливішим досягненням є не слава, не успіх, а наше вміння любити.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 13.03.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Катерина Девдера
  • - Богдана Матіяш (модераторка)
0
Поділитись

Шалена ніч!

Тримай 25% на ВСЕ

Діє до 11:00 28.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%