Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-poetychnoyi-zbirky-iyi-kivy-persha-storinka-zymy-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичної збірки Ії Ківи «Перша сторінка зими» у Києві

Презентація поетичної збірки Ії Ківи «Перша сторінка зими» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Дух і Літера» запрошують на презентацію книжки Ії Ківи «Перша сторінка зими», що відбудеться 7 листопада. Початок – о 18:30. Модератор – Олег Коцарев.

Будь-яка книжка — завжди виклик. Особливо, якщо це друга книжка. Особливо, якщо насправді це перша книжка.

Поетична збірка «Перша сторінка зими» — друга книжка віршів Ії Ківи і водночас перша її поетична книжка українською. До неї увійшли вірші 2015-2019 років, більшість з яких написана протягом 2018-2019 років, коли поетка почала послідовно писати українською.

Це тексти про мову і неможливість говорити, про пошук ідентичності й історичну пам’ять, про осмислення великої історії і вписаних в неї приватних історій, про війну й травматичний досвід, про вкорінення та мапування себе на тлі процесів деколонізації та глобалізації. А загалом — про людину в буремні часи й пошук слів для розуміння того, що відбувається, відбувалося і ще відбудеться в цій частині Європи.

Можливо, хтось зауважить, що якщо є перша сторінка зими, то має бути й остання. Але питання не лише в кількості сторінок і обсязі книги зими, а в здатності читати знаки часу як такій. А яким є дух нашого часу?

Ія Ківа – поетеса, перекладачка, журналістка. Народилася в 1984 році в Донецьку. В червні 2014 року переїхала до Києва. Лауреат низки міжнародних та українських фестивалів і конкурсів: премії ім. Юрія Каплана (2013), лонг-лист премій «Белла» (2014), «Дебют» (2015, поезія), шорт-лист перекладацької премії Metaphora (2018). Брала участь у фестивалі «Київські Лаври», «Книжковому Арсеналі», Форумі Видавців у Львові, Сєвєродонецькій книжковій толоці та інших заходах.

Олег Коцарев – письменник, есеїст, журналіст, критик, перекладач. Досліджує літературу, історію та культуру ХХ століття, зокрема, український літературний аванґард.

Вхід вільний

Адреса: Київ, Хрещатик, 46 07.11.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Ія Ківа
  • - Олег Коцарев (модератор)
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%