Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-poetychnoyi-zbirky-anatoliya-kychynskoho-zhyva-i-skoshena-teche-v-meni-trava/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичної збірки Анатолія Кичинського «Жива і скошена тече в мені трава»

Презентація поетичної збірки Анатолія Кичинського «Жива і скошена тече в мені трава»

«Книгарня «Є» і видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» запрошують на презентацію нової збірки поетичної серії «УПА» (Українська Поетична Антологія) – «Жива і скошена тече в мені трава» Анатолія Кичинського, яка відбудеться 7 листопада за участю автора. Початок – о 18:30. Модератор – Іван Малкович.

До книги вибраного Анатолія Кичинського – одного з найвідоміших сучасних українських поетів-ліриків, уродженця херсонського краю – увійшли найкращі його вірші з усіх попередніх збірок, а також найновіші поезії.

Анатолій Кичинський народився 4 квітня 1950 року в селі Преображенці Чаплинського району на Херсонщині. Після навчання у Преображенській восьмирічці закінчив Чаплинську середню школу із срібною медаллю (1967 р.), а згодом — філологічний факультет Херсонського педагогічного інституту (1972 р.) та Вищі літературні курси при Московському літінституті (1981 р.). Поет є Членом Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників, Міжнародної асоціації письменників і публіцистів та почесний член Національної спілки художників України. Анатолій Кичинський широко представлений у часописах та антологіях не лише українському читачеві, а й зарубіжним шанувальникам поезії у перекладах багатьма мовами світу.

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 07.11.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Анатолій Кичинський
  • - Іван Малкович (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 13.06.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%