Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-poetychnoyi-knyzhky-viktoriyi-granetskoyi-sprotyv-rechej-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичної книжки Вікторії Гранецької «Спротив речей»

Презентація поетичної книжки Вікторії Гранецької «Спротив речей»

Книгарня «Є» та видавництво «Електрокнига» запрошують на презентацію поетичної книжки Вікторії Гранецької «Спротив речей».

«Спротив речей» – поетичний дебют лауреатки «Коронації слова» Вікторії Гранецької. Віршування увірвалося у простір письменниці несподівано – просто одного вечора звідкілясь почали зринати чудернацькі рядки, геть не схожі на традиційну римовану поезію, однак і від звичного для авторки «прозового» розповідання історій вони також суттєво відрізнялися. Так виник особистісний «спротив речей» у творчості: проза видозмінилася й переродилася у поезію «Ще в античному світі твердили, що любов має свою протилежність – як ненависть, так і надто смерть. Збірка поезій «Спротив речей» Вікторії Гранецької – це спроби подолати штучні бар’єри на шляху стихії. Мовчання завжди говорить промовистіше, воно кидає тебе у твої внутрішні монологи, воно виголошує тобі вирок, і завжди доводить, що Бог приводить людину в цей світ задля того, аби вона все життя боролася сама із собою і своєю самотністю. Лірична героїня збірки в усіх своїх внутрішніх поневіряннях – самотня й справжня» (Леся Мудрак).

Вікторія Гранецька народилась на Вінниччині, у родині поляка та українки. Авторка чотирьох романів: «Мантра-омана», «ТІЛО™», «Щасливий», «Дім, у котрому заблукав час» (у співавторстві). Лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова», Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса», Міжнародного поетичного конкурсу від журналу «Склянка часу*Zeitglas».

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська 63-А 20.01.2018 17:00
Учасники: 2
  • - Вікторія Гранецька
  • - Модераторка – Леся Мудрак
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 13.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%