Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-poetychnoyi-knyzhky-svitlany-povalyayevoyi-pislya-krymu-v-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичної книжки Світлани Поваляєвої «Після Криму» в Києві

Презентація поетичної книжки Світлани Поваляєвої «Після Криму» в Києві

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію поетичної книжки Світлани Поваляєвої «Після Криму».

Після семи прозових книжок та кількарічної тиші, Світлана Поваляєва вперше презентує поезію — витриману, пережиту. Збірка «Після Криму», що вийшла у «Видавництві Старого Лева» — це глибокі і пронизливі вірші, в яких мотиви війни, плинності часу, пам'яті, батьківщини тісно переплітаються із темою любові й чуттєвості. Їх доповнюють яскраві ілюстрації художниці Світлани Фесенко.

«До книжки «Після Криму» увійшли вірші 2013—2017 років – тобто все починалося з сильної закоханості, з такого злету і феєрверку всіх душевних сил, коли в тобі і довкола тебе все прекрасне, довершене, бездоганне, - розповіла Світлана. — І ще ніколи в житті я стільки часу не проводила в Криму, як у 2013-му. Крим для мене – це домівка серця, і от тоді, виявляється, ми прощалися – прощалися як коханці перед війною і еміграцією. Далі почався Майдан і зробилося не до поезії. Чомусь… Не знаю, чому мені майже не писалося ані під час Майдану ані потім – про Майдан. Мабуть, через оглушливий емоційний шок, ПТРС, від якого я відтерпала всі подальші роки. І от, як не дивно, війна повертає мені здатність відчувати, переживати, повертає закоханість і любов. Тому книжка починається з нинішнього часу, з віршів про війну, і повертається до теплого кримського моря – до тих поезій, де немає навіть уявлення, що таке міна чи снайперська гвинтівка, а град – це просто крижані кульки з неба…».

Світлана Поваляєва — письменниця, журналістка. Закінчила Інститут журналістики Київського університету ім. Шевченка за спеціальністю журналіст-телевізійник. Працювала на національних телеканалах, радіо, у журналі «ПІК» та інтернет-газеті ForUm. Написала сім книжок прози, серед яких «Ексгумація міста», «Замість крові», «Орігамі-блюз», «Камуфляж в помаді»... А також одну дитячу — «Вррум-чарівник». 2018 року випустила першу поетичну збірку «Після Криму».

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 13.04.2018 19:00
Учасники: 3
  • - Світлана Поваляєва
  • - Юрій Макаров
  • - Світлана Фесенко
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку