Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-pidlitkovoyi-povisti-diany-melnykovoyi-rozbyshatskyj-detektyv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація підліткової повісті Діани Мельникової «Розбишацький детектив»

Презентація підліткової повісті Діани Мельникової «Розбишацький детектив»

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують на презентацію підліткової повісті Діани Мельникової «Розбишацький детектив» у четвер, 21 вересня.

Любите детективи? А розбишацькі читали? Леся Дика і Сергій Василевський, головні герої повісті Діани Мельникової «Розбишацький детектив», – справжнісінькі добрі розбишаки. Вони не шукають пригод заради пригод — ними керують добре серце, щира допитливість і палке прагнення справедливості. Незалежно від того, чи йдеться про порятунок кажана, а чи про карколомні пошуки дуже таємничого і страшенно небезпечного злочинця, який викрав у музейників унікальний меч князя Святослава Хороброго. Сюжет книжки заінтригував? Тоді приходьте на презентацію цієї суперзахопливої повісті й ви станете учасником або ж спостерігачем неймовірного детективного квесту в книгарні «Є». Розбишацький настрій вам гарантований!

Дебютна повість Діани Мельникової «Розбишацький детектив» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», що його проводить видавництво «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини.

Діана Мельникова – письменниця, переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!»-2016. Народилася у столиці Узбекистану Ташкенті. У дитинстві жила спочатку в Ташкенті й Таллінні, згодом переїхала до Донецька. Закінчила Донецький національний університет. У 2014 році переїхала на Дніпропетровщину, де працювала на радіо. З 2015 року живе в Києві й працює вчителькою української мови та літератури в школі №35.

Телефон: (044) 337 97 72.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 21.09.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Оксамитка Блажевська
0
Поділитись
Отримай знижку