Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-novoyi-knyzhky-iryny-ihnatenko-shlyubno-simejni-stosunky-u-tradytsijnij-kulturi-ukrayi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нової книжки Ірини Ігнатенко «Шлюбно-сімейні стосунки у традиційній культурі українців»

Презентація нової книжки Ірини Ігнатенко «Шлюбно-сімейні стосунки у традиційній культурі українців»

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію нової книжки Ірини Ігнатенко «Шлюбно-сімейні стосунки у традиційній культурі українців».

Чи були сімейні стосунки в українців настільки чистими, настільки ідеальними, як змальовували їх книжки? Що ставало справжньою основою шлюбу? Який вплив на селянські родини мала церква? Як українці ставилися до позашлюбної вагітності? Що могло стати приводом для розлучення? Авторка переконує: тодішні звичаї можуть здатися нам дещо жорстокими і далекими від моральних принципів. Погляди на шлюб в українській етнографії завжди подавалися традиційно піднесено. Будь-які відомості, які могли б скомпрометувати цю заідеалізовану суть, оминалися, уникалися, ігнорувалися або взагалі не помічалися.

Тривалий час такі теми, як дошлюбна вагітність, одруження з примусу, подружня зрада, дітозгубництво, фізичне покарання дітей залишалися абсолютно невивченими в історичний науці навіть за доби незалежності. Ця книга – перше ґрунтовне дослідження шлюбно-сімейних стосунків українців, що відкриває цю тему з іншого, незвичного для нас ракурсу.

Телефон: (044) 337 97 72.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 02.10.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Ірина Ігнатенко
0
Поділитись

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ!

-18% -19% -20%🔥🔥🔥

Умови використання
Додаткова знижка