Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-novoyi-knyhy-artema-chapaya-ponayikhaly%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація нової книги Артема Чапая «Понаїхали»

18 вересня о 18:30 видавництво «НОРА-ДРУК» та Книгарня «Є» запрошують на презентацію нової книги Артема Чапая «Понаїхали». Захід проходитиме в форматі відкритого спілкування автора з читачами, модератор – Микола Кравченко.

Артем Чапай народився в 1981 р. в Коломиї. Письменник, журналіст, перекладач, мандрівник. Після знайомства на власній шкурі з гауптвахтою навесні 2001 р. за участь в акціях «Україна без Кучми», покинув навчання в Академії СБУ. Став бакалавром філософії в Києво-Могилянській академії. Півтора року мандрував Америкою, заробляючи фізичною працею. Книга про цю першу подорож, "Авантюра", вийшла друком у 2008 р. Друга книжка, «Подорож із Мамайотою в пошуках України», стала фіналістом конкурсу «Книга року BBC-2011». Роман "Червона зона" увійшов у короткий список «Книги року ВВС-2014». У 2015 вийшла спільна з Катериною Сергацковою книга репортажів «Війна на три букви». «Понаїхали» відстежує долі чотирьох Ткачуків: Юрія, Ольги та двох їхніх таких різних синів – Сергія й Володі. Невелика за обсягом книга охоплює понад десятиліття. Дія відбувається у вигаданому місті Білий Сад, а також у країнах, де доводиться працювати Ткачукам. Поки нашого цвіту по всьому світу – Неньку заполонили мігранти. Сергій Ткачук бореться з нелегалами вдома, а тим часом його батьки працюють на заробітках за кордоном. Батько припускається помилки за помилкою, розвалюючи сім'ю. Мати намагається на відстані зберегти свою родину. «Понаїхали» є першою частиною розпочатої Артемом Чапаєм трилогії про Білий Сад.

Адреса Книгарні "Є": вул. Лисенка, 3 метро "Золоті ворота"

18.09.2015 18:30 0
Поділитись