Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-novoho-vydannya-romanu-volodymyra-aryenyeva-dytya-pesyholovtsiv-u-kyyevi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нового видання роману Володимира Арєнєва «Дитя песиголовців» у Києві

Презентація нового видання роману Володимира Арєнєва «Дитя песиголовців» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «АССА» запрошують на презентацію нового видання роману Володимира Арєнєва «Дитя песиголовців», що відбудеться 23 січня за участю автора. Початок – о 18:30.

Роман «Дитя песиголовців» – друга частина трилогії «Сезон кіноварі», продовження книги «Порох із драконових кісток». Книга «Дитя песиголовців» була названа «Підлітковим фентезі 2018 року» за версією порталу «Барабука», увійшла до короткого списку премії «Літакцент», а також потрапила до списку найкращих книг 2018 року за версією книгоблогерів.

Марта на прізвисько Відьма знає, чому батько повернувся з-за річки саме таким. Та вона досі не уявляє, що тепер їй робити і як його врятувати. Здається, єдина людина, котра може допомогти, – класний керівник Людвіг Штоц, та він віднедавна дуже сильно змінився. І це не дивно: після того, як в місті з’явилися песиголовці, все пішло шкереберть. Так, неначе минуле прокинулося й проростає у теперішньому житті гострими драконячими зубами…

Володимир Арєнєв – автор понад трьох десятків книжок, лауреат численних українських та міжнародних літературних відзнак та премій. Його твори перекладені англійською, естонською, литовською, німецькою, польською, французькою та іншими мовами. У 2014 році на загальноєвропейському фестивалі любителів фантастики «Єврокон» у Дубліні був визнаний найкращим автором фантастики для підлітків.

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 23.01.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Володимир Арєнєв
  • - Таня Стус (модератор)
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 14:00 29.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%