Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-novoho-romanu-valentyna-terletskoho-v-i-n-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація нового роману Валентина Терлецького «В.І.Н.»

Книгарня «Є» і видавництво «Кальварія» запрошують на перформанс-презентацію книжки Валентина Терлецького «В.І.Н.», яка відбудеться 13 грудня за участю автора. Початок – о 18.30.

Детективно-містична історія про загадкове зникнення відомого митця, який зачаровував оточуючих своєю харизмою, став для багатьох сучасників взірцем і дороговказом у житті. Але одного разу він зник, не полишивши після себе й сліду, окрім спогадів його друзів, ворогів і колег. Його слідами йде журналіст Шульц, чиї спроби написати серію матеріалів про таємничого митця виливаються у захопливе і навіть небезпечне журналістське розслідування, сповнене загадок і несподіваних відкриттів. На вас чекає незвичайна історія, яку самі її герої називають «грою у самого себе».

Валентин Терлецький – запорізький письменник, журналіст, музикант, лідер рок-гурту «Декаданс», телеведучий, автор телевізійної програми «Козацька звитяга». Автор поезій, есе та романів. Переможець і лауреат низки літературних конкурсів і премій. «В.І.Н.» – восьма видана і п’ята прозова книжка Валентина.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, Вул. Хрещатик, 46, 13.12.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Валентин Терлецький
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 13.06.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%