Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-novoho-romanu-iren-rozdobudko-pryletila-lastivochka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нового роману Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка»

Презентація нового роману Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка»

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на першу презентацію роману Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка», що відбудеться 21 травня за участю авторки.

Наприкінці ХХ століття в США, в будинку для літніх людей, помирає дивний пацієнт з прізвищем, яке американцям важко вимовити – Леонтович. Хто ця людина? Він називав себе братом відомого українського композитора – справжнього автора різдвяної пісні, відомої в світі під назвою Carol of the Bells. Чому авторство цієї чудової мелодії приписують іншій людині?

Вперше твір, який називається «Щедрик», написаний українським композитором Миколою Леонтовичем, був виконаний у 1916 році в Києві. Після російської революції 1917 року Україна заявила про свою незалежність, але зазнала поразки у війні з більшовицькою Росією, і в Україні надовго запанувала радянська влада. У 1921 році композитора Леонтовича вбили чекісти у будинку його батька за загадкових обставин.

Авторка роману «Прилетіла ластівочка» запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває свою версію загадкового вбивства геніального українського композитора.  Оскільки роман написано на основі сценарію до повнометражного фільму, то до розмови запрошені також продюсери Андрій Чернюк, Галина Храпко та Олександр Цяпкало.

Модератор – видавець Микола Кравченко.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 21.05.2018 18:30
Учасники: 5
  • - Ірен Роздобудько
  • - Андрій Чернюк
  • - Галина Храпко
  • - Олександр Цяпкало
  • - Модератор – Микола Кравченко
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку