Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-zoyi-kazanzhy-yakby-ya-bula%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Зої Казанжи «Якби я була»

Книгарня «Є» та «Видавництво старого Лева» запрошують на презентацію книжки Зої Казанжи «Якби я була», що відбудеться 25 липня. Початок – о 18:00. Розмова-презентація книги Зої Казанжи «Якби я була» за участі авторки, головного редактора «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки та експерта із довготермінових стратегій, друга Зої і читача книги Євгена Глібовицького. Про писання і про читання, про політику у житті і життя у політиці, про Одесу і про facebook, про жінок, дітей і бабусь, сльози і радість і про те, що було б, «Якби я була…» - на зустрічі. Зоя Казанжи – відома українська журналістка, міжнародний медіа-тренер, активістка, одна з лідерів Одеського Евромайдану, а останні кілька місяців– віце-губернатор Одеської області. Окрім цього, вона ще й письменниця. А може не окрім, а завдяки. Адже хоч у книзі Зої «Якби я була…» і не має політики, міжнародної стратегії, журналістських розслідувань, але у ній присутнє виняткове вміння авторки співпереживати, помічати і відчувати деталі, з яких і будується наше життя, майстерність правильно узагальнювати, коли у цьому є сенс, і не робити цього, коли це недоречно. А ці риси і роблять ЗоюКазанжи тим, хто вона є чи у кабінеті облради, чи на Євромайдані, чи за написанням життєвих історій. Книга «Якби я була…» – це 88 міських історій у facebook-стилі. Тобто історій, тлом для яких незмінно є Місто, а основним акцентом – емоції, увесь розмаїтий спектр від казкового захвату жінки, яка щойно закохалася, до пекучого страху дитини, яка щойно збагнула, що вона в цьому світі самотня. Написані живою мовою, ці історії стають своєрідним дзеркалом, де кожен читач може підгледіти своє відображення, піймати власний спогад, побачити реальність під іншим кутом. Учасники: Зоя Казанжи – автор книги «Якби я була…», віце-губернатор Одеської області. Мар'яна Савка  - письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева».

***

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3 ст. м. «Золоті ворота» Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»   Presentation of Yakby Ya Bula (If I Were) book by Zoya Kazanzha (Kyiv).

Date: July 25, 6 p.m.

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Yakby Ya Bula (If I Were) book by Zoya Kazanzha. The meeting will take place on July 25. Beginning at 18:00. Yakby Ya Bula (If I Were) book consists of 88 city stories of Facebook style. City is the groundwork of these stories, focused on emotions. The stories depict a wide variety of emotions, from fanciful excitement of a woman in love, to terror of a child, having realized to be alone in this world. The language of the author is vigorous. Her stories seem to be a mirror, in which every reader might see his or her reflection, catch his or her reminiscence, and get a new angle on reality.

***

Address: YE Bookstore, 3, Lysenka Street Metro Zoloti Vorota Free admission. Media partner: The Ukrainian Week
25.07.2014 18:00 0
Поділитись
minimized discount