Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-zdenyeka-yirotky-saturnin-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Зденєка Їротки «Сатурнін» у Києві

Презентація книжки Зденєка Їротки «Сатурнін» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Комора» запрошують на презентацію книжки Зденєка Їротки «Сатурнін» за участю перекладачки Ірини Забіяки та авторки обкладинки Марії Кінович. Захід відбудеться 26 листопада. Початок – о 18:30. Модераторка – Анастасія Євдокимова.

Доктор Влах поділяє всіх людей на три групи, залежно від того, як би вони поводились лінивого недільного поранку в кав’ярні, добряче поснідавши і отримавши на десерт миску тістечок-«картоплин». Люди з першої групи — без фантазії і без почуття гумору — бездумно дивитимуться на «картоплини» мало не до самого полудня. Люди з другої — почнуть моделювати ситуацію, за якої хтось із гостей кав’ярні раптом почне бомбардувати «картоплинами» інших відвідувачів. А до третьої, найменш чисельної групи можна віднести тих, кого думка про «картоплини», що літають в повітрі, настільки захоплює, що вони встають і беруться її реалізовувати. Саме такою людиною є Сатурнін — слуга, якого легковажно взяв на роботу оповідач цієї книжки. І наслідки не забарились.

Зденєк Їротка (1911–2003) — відомий чеський письменник. До початку 1940-х він був досить далекий від літератури. Навчався у будівничому інституті, служив і працював в армії, пізніше — у Міністерстві суспільних робіт. Однак завжди любив і вмів розповідати дотепні історії, тож якось Ян Дрда  запропонував йому записати й опублікувати одну з них. Відтоді життя Їротки радикально змінилося, він почав співпрацювати з «Народною газетою», гумористичним тижневиком «Дикобраз», Чехословацьким радіо. Пиcав фейлетони, сатиричні художньо-публіцистичні тексти, та радіоп’єси. Великих творів у Їротки тільки два: культовий гумористичний роман «Сатурнін» (1942) та детективна пародія  «Чоловік із собакою» (1944).

Вхід вільний

Адреса: Київ, Хрещатик, 46 26.11.2019 18:30
Учасники: 3
  • - Ірина Забіяка
  • - Марія Кінович
  • - Анастасія Євдокимова (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку