Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-yaroslava-orosa-vytivky-yarga/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Ярослава Ороса «Витівки Ярґа»

Книгарня «Є» та літературна агенція «Друге дихання» запрошують на презентацію книжки Ярослава Ороса «Витівки Ярґа», яка відбудеться 7 грудня за участю автора.

Ярослав Орос – загадкове й недооцінене явище сучасної української літератури. Автор книжок «Заповіти білих горватів», «Змагання катів», «Чотирикутна зірка. Арійські притчі», «Кощуни. Хроніки волхва», «Яфет і Хам», «Врата Сімаргла», «Триликий Ной», «Дримба». Лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов».

На початку дев’яностих років у памфлетах «Туга за Африкою», «Кривава Тиса», «Сер Ун та його немовля» одним із перших в українській періодиці викрив політичне підґрунтя русинства на Закарпатті.

Його стиль відзначається метафоричністю, історіософізмом, закарпатським колоритом, іронією, сарказмом, пластикою та захоплюючою розповідною манерою.

До книжки «Витівки Ярґа» увійшли оповідання та вірші, в яких письменник у притаманній йому манері реставратора міфів метафорично поєднує нинішні події з давніми й прадавніми, відкриваючи найпотаємніші схованки бажань і мотивів людської поведінки.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська 63-А 07.12.2017 19:00
Учасники: 2
  • - Ярослав Орос
  • - Володимир Даниленко
0
Поділитись