Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-yak-dobre-j-zdorovo-varyty-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки «Як добре й здорово варити» у Києві

Презентація книжки «Як добре й здорово варити» у Києві

Книгарня «Є» та команда проекту «Авторська кухня українська» запрошують на презентацію книжки «Як добре й здорово варити», яка відбудеться 5 грудня. Учасники: Оксана Антована, Алла Савченко та Наталя Гресько. Початок – о 18:30. Модераторка – Лариса Латипова.

Книга, яка була мега популярною в 30-х роках XX ст., чотири рази перевидавалася в Коломиї під редагуванням часопису «Жіноча доля», головною редакторкою якого була Олена Кисілевська, повертається до ваших домівок!

Унікальність книги у тому, що читачки “Жіночої долі” надсилали рецепти з різних куточків України. Знайдете тут переписи від  відомих особистостей – Ольги Кобилянської, Ольги Дучимінської, Адольфіни Макогон (мами Ірини Вільде), Юлії Маркевич (мами Дарії Цвєк),  а також рецепти, надіслані українками з Америки, Канади, Чехії.

«Як добре й здорово варити» - щось значно більше, ніж просто книга старовинних приписів української кухні. Це своєрідні кулінарні послання, де рецепти страв служать тими ниточками духовного, а водночас, і матеріального зв’язку між минулими і прийдешніми поколіннями.

Ця книга, наче провідник у часі, перенесе вас у минуле, здивує, надихне і неодмінно подарує таке особливе відчуття дому.

Поговоримо про правдиву українську кухню, про жінок, які її творили, про звичаї  і вподобання про шарм та елєґанцію епохи, яка давно минула.

Вхід вільний

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 05.12.2019 18:30
Учасники: 4
  • - Оксана Антована
  • - Алла Савченко
  • - Наталя Гресько
  • - Лариса Латипова (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку