Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-volodymyra-ermolenka-plynni-ideolohiyi-ideyi-ta-polityka-v-evropi-khikh-khkh-s/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Володимира Єрмоленка «Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ-ХХ століть»

Презентація книжки Володимира Єрмоленка «Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ-ХХ століть»

Книгарня «Є» та видавництво «Дух і літера» запрошують на презентацію книжки Володимира Єрмоленка «Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ-ХХ століть», що відбудеться 10 жовтня за участю автора. Початок – о 18:30. Модераторк – Вахтанґ Кебуладзе.

Чудова нагода провести вечір у колі непересічних філософів: Вахтанґ Кебуладзе поговорить з Володимиром Єрмоленком про його нову монографію: «Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ-ХХ ст.».

«Ця книга присвячена не так історії ідеологій як таких, як історії цих непомітних впливів та підземних річок. Вона показує, що ідеологічні протистояння завжди були в чомусь боротьбою братів-близнюків; що у двох антиподів – наприклад, нацизму і комунізму – завжди буди спільні підвалини».

«Плинні ідеології» – це детальна та несподівана історія ідей у Європі ХІХ-ХХ століть. Книга про те, як концепти і метафори, народжені в епоху Французької революції, продовжували жити в тоталітарних ідеологіях ХХ століття, як образи проходження через смерть, святого злочинця, жертви-месії, оновлювальної катастрофи живлять історії ідей останніх двох століть, надихаючи ідеологічних союзників та антиподів. Це також детальний і безжальний аналіз головних ідеологічних монстрів сучасності: расизму, комунізму, нацизму, фашизму, а також їхніх сумішей. Книжку написано на межі різних дисциплін: філософії, історії ідей, політології та історії літератури.

Книга отримала спеціальну відзнаку Голови Журі Best Book Award 2018 (25 Форум видавців у Львові).

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 10.10.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Володимир Єрмоленко
  • - Вахтанґ Кебуладзе (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 23.01.2021

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%