Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-vitaliya-zhezhery%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Віталія Жежери

Книгарня “Є” та видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію книжки есеїв Віталія Жежери “Господні комарики”, яка відбудеться 5 вересня.

Початок — о 18.00.Про видання, спільний проект «Газети по-українськи» та видавництва «Нора-Друк», розповідатимуть автор - Віталій Жежера,  менеджер зі зв'язків з громадськістю «Газети по-українськи» Ельдар Сарахман та головний редактор видавництва «Нора-Друк» Елеонора Сімонова.

Письменник Павло Вольвач: «У Жежериних колонках мені подобається їхня незаперечна талановитість. Читаєш, і з перших рядків розумієш – це Жежера. І це буде цікаво й талановито до останнього речення, про що б у тій колонці не йшлося. Чомусь дуже врізалася в пам'ять ота давніша вже річ, де йшлося про хліб, куплений автором в маркеті, звичайнісінький хлібний батон, котрий, як виявилося, був порожнім всередині, а відтак - в ньому жив Бог. Мені дуже подобається те, що цей чоловік робить. Життя, живе життя, схоплене крізь мудру й дещо парадоксальну "оптику" жежеринського ока – мабуть, так це я можу означити для себе».

***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
05.09.2011 18:00 0
Поділитись
minimized discount