Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-vijna-ukrayiny-proty-radyanskoyi-rosiyi-u-1920-rotsi-dokumenty-ta-materialy-v-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки «Війна України проти Радянської Росії у 1920 році (документи та матеріали)» в Києві

Презентація книжки «Війна України проти Радянської Росії у 1920 році (документи та матеріали)» в Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію  книжки «Війна України проти Радянської Росії у 1920 році (документи та матеріали)» за участю упорядника Ярослава Тинченка та гурту «Чорноморці». Захід відбудеться 26 лютого. Початок – о 18:30. Модераторка  – Ольга Петренко-Цеунова.

Минає 100 років з моменту завершення піврічної епопеї збройної боротьби Армії Української Народної Республіки спільно з польськими союзниками проти більшовиків. З квітня і до 21 листопада 1920 р. Армія УНР відстоювала свою державу, ведучи бої на території сучасних Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської областей. 21 листопада 1920 р. під тиском червоних військ Армія УНР була змушена відступити на територію, зайняту поляками, і потому інтернована.

Три розділи книжки – «Документи Армії Української Народної Республіки», «Документи Червоної армії» і «Спогади та матеріали білогвардійських формувань у Польщі» розкривають характер збройного протистояння поміж українськими, радянськими, польськими та білогвардійськими збройними формуваннями.

У книжці вперше опубліковано 13 документів та 10 кольорових схем з українських архівів (ЦДАВОУ), 26 документів та 9 кольорових схем, які зберігаються в архівах Російської Федерації (РГВА, ГАРФ), про бойові дії Армії УНР проти більшовиків у 1920 році.

Ярослав Тинченко – історик, автор багатьох праць з української військової історії, зокрема6 періоду Визвольних змагань, заступник директора Національного військово-історичного музею України з наукової роботи, працівник Збройних сил України.

Спеціальні гості заходу – гурт «Чорноморці». Під час презентації вони виконають пісні часів Визвольних змагань.

Модерує Ольга Петренко-Цеунова.

26 лютого, 18:30.

Вхід вільний

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 26.02.2020 18:30
Учасники: 3
  • - Ярослав Тинченко
  • - гурт «Чорноморці»
  • - Ольга Петренко-Цеунова (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку