Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-valentyna-terletskoho-knyha-syly-chastyna-persha-volya-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Валентина Терлецького «Книга Сили. Частина перша: Воля» у Києві

Презентація книжки Валентина Терлецького «Книга Сили. Частина перша: Воля» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Кальварія» запрошують на презентацію новинки Валентина Терлецького «Книга Сили. Частина перша: Воля», яка відбудеться 9 листопада за участю автора. Початок – о 18:30. Модераторка – Ксенія Мацкевич.

«Книга Сили» – так називається серія романів запорізького телеведучого, фронтмена рок-гурту «Декаданс» і письменника Валентина Терлецького. Це художнє дослідження легенд і феномену українського козацтва від його зародження до теперішнього часу, що ґрунтується виключно на реальних подіях, маловідомих фактах та численних загадках. Напружений сюжет, карколомні пригоди, знакові постаті, нерозгадані до цієї пори таємниці запорозьких характерників – все це створює абсолютно новий погляд на минуле українських лицарів, дає несподівані відповіді на болючі питання сьогодення, призводить до переосмислення української історії та допомагає повірити у майбутнє нашого народу.

Серед героїв першого роману серії «Книга Сили. Воля» не лише такі знакові імена, як Дмитро Байда-Вишневецький, Іван Підкова, Семерій Наливайко, Самійло Кішка та інші, а й багато майже невідомих широкому загалу козаків та козацьких старшин. У цій книзі немає жодного вигаданого персонажа, жодної вигаданої події, жодного вигаданого явища. Усе це колись відбувалося в реальності. І все це тепер має стати відомим, бо «прийшов час»...

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 09.11.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Валентин Терлецький
  • - Ксенія Мацкевич (модераторка)
0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%