Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-tetyany-filevskoyi-dmytro-gorbachov-sluchayi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Тетяни Філевської «Дмитро Горбачов. Случаї»

Презентація книжки Тетяни Філевської «Дмитро Горбачов. Случаї»

Книгарня “Є” та видавництво “Артбук” запрошують на презентацію книжки Тетяни Філевської “Дмитро Горбачов. Случаї”, яка відбудеться 13 липня. Початок — о 19.00. Учасники: Тетяна Філевська, Дмитро Горбачов, Павло Гудімов.

"Случаї" – це історії, інтермедії, напіванекдоти чи особливі випадки, спогади або роздуми, де поєднались історія, мистецтво і трохи гумору. Вони записані зі слів Дмитра Омеляновича Горбачова – закоханого в українську культуру і мистецтво дослідника, відкривача та популяризатора українського авангарду. Саме йому довелось на початку 1960-х розгортати вали "спецфонду" Національного художнього музеї України, головним хранителем якого він був. Відтоді Горбачов присвятив своє життя збереженню, вивченню та популяризації ледь не втраченої сторінки українського мистецтва. У цій книжці зібрані свідчення про те, як починалося дослідження українського авангарду, як вдавалося усіма правдами і неправдами обманювати радянську цензуру й експонувати заборонені твори, яким було життя музеїв у радянські часи, а також спогади Горбачова про зустрічі з художниками. У поле його зору потрапляє все – від мозаїки Київської Русі до лірики "Братів Гадюкіних".

"Случаї" записала Тетяна Філевська.

Проект здійснено за підтримки Українського кризового медіа-центру.

На презентації книги будемо говорити, чому ця книга не могла не з'явитися, яку роль у просторі української культури відіграла постать Дмитра Горбачова та що саме ми можемо дізнатися про українське мистецтво ХХ століття з вуст мистецтвознавців.

Телефон: (044) 337 97 72.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик "Український тиждень".


Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 13.07.2017 19:00
Учасники: 3
  • - Філевська Тетяна
  • - Горбачов Дмитро
  • - Гудімов Павло
Дивитись усі
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 18:00 23.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%