Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-tetyany-davydenko-krayina-pryznachennya-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Тетяни Давиденко «Країна призначення» у Києві

Презентація книжки Тетяни Давиденко «Країна призначення» у Києві

Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентацію книжки Тетяни Давиденко «Країна призначення» за участю авторки, ілюстраторки Аліни Гаєвої та Олександра Ірванця. Захід відбудеться 29 листопада. Початок – о 18:30. Модераторка – Ірма Вітовська-Ванца.

29 листопада у київській книгарні «Є» (Хрещатик, 46) відбудеться презентація книжки Тетяни Давиденко «Країна призначення», що вийшла у «Видавництві 21». У презентації візьмуть участь Тетяна Давиденко, Аліна Гаєва, Олександр Ірванець; модерувутиме захід акторка театру та кіно, продюсерка, громадська діячка, Заслужена артистка України Ірма Вітовська-Ванца.

«Країна призначення» – це розповіді про мандрівки різними куточками світу, ці тексти найбільше відповідають жанру подорожніх нарисів. Головний оповідач – іграшковий Ведмідь Степан. Він мандрує світом і «звітує» про власні враження у листах до своєї хазяйки. Вражень у Степана безліч, адже і географія подорожей дуже широка. Це історії з різних екзотичних країн і міст обох півкуль Землі, а також міст України, які Степан справді відвідав. Країна ж призначення для ведмедика завжди Україна, та й історія його імені патріотична.

Степан – дуже ерудований ведмідь. Пишучи листи до своєї хазяйки, він проводить короткий курс української і світової літератури та культури загалом. Щира і безпосередня його оповідь наповнена дотепними асоціаціями, літературними цитатами та відсиланнями до творів мистецтва. Тут багато іронії та інтертекстуальності. Як розповіла хазяйка ведмедя, «Степан любить цитувати, бо багато читає і має хорошу пам’ять».

Проілюструвала книжку Аліна Гаєва.

Про Тетяну Давиденко: народилась і живе в Києві, фотографиня, викладачка, журналістка, культуртрегерка, засновниця волонтерської організації «Ми для війська». Авторка десяти фотовиставок в Україні, Литві, Великій Британії, чотири з яких персональні (Україна). В різний час була фотографом «Уніан», «Українського тижня», журналу «Шо» та «Harper'sBazaar». Співорганізаторка міжнародних фестивалів та організаторка багатьох культурних акцій. Арт-директорка кнайп-клубу «Купідон». Номінантка премії «Євромайдан SOS».

Вхід вільний

Адреса: Київ, Хрещатик, 46 29.11.2019 18:30
Учасники: 4
  • - Тетяна Давиденко
  • - Аліна Гаєва
  • - Олександр Ірванець
  • - Ірма Вітовська-Ванца (моредаторка)
Дивитись усі
0
Поділитись

Лови момент!

Знижка -15% на ВСЕ

Діє до 11:00 30.10.2020

Промокод: YE15

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 15%