Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-teodoziyi-zarivnoyi-skhodzhennya-na-kajzervald-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Теодозії Зарівної «Сходження на Кайзервальд»

Презентація книжки Теодозії Зарівної «Сходження на Кайзервальд»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Теодозії Зарівної «Сходження на Кайзервальд».

Нову книгу прози Теодозії Зарівної сформували вісім оповідань, дві повісті («Записи на подолку» і «Дівчинка з черешні») та щось на кшталт нарисів-спогадів під загальною назвою «Сонце сходить у Чорткові». Вдумливий читач неодмінно знайде тут для себе й інтелектуальну, й естетичну поживу. Твори авторки дозволять читачеві зануритися у майстерно відтворену атмосферу різних часів: періоду козаччини, сталінської та брежнєвської «епох», «несамовитих» і сумнозвісно-фантасмагоричних, зі сучасного погляду, «дев’яностих», актуальної російсько-української війни... І за всім цим та крізь усе це – постать і спостережливість авторки, котра працює зі словом, ніби вишиває на полотні чи висаджує вибагливий квітковий візерунок на клумбі.

Теодозія Зарівна закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка і Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

Авторка поетичних книжок: «Дія на крузі», «Сторож покинутого раю», «З вітчизною у гербі», «Провінційні розмисли», «З попелу і металу», «Poesias. Gedichte» (Бразилія); романів: «Каміння, що росте крізь нас...», «Солом’яний вирій», «Полювання на птахів небесних», «Вербовая дощечка»; кількох п’єс. Її книжки були у топ-верхівках рейтингів «Літакценту» та «Книги року». Головна редакторка журналу «Київ». Учасниця літературних форумів у Бішкеку, Софії, Празі, Брно, Оломоуці, Вільнюсі, Познані. Твори перекладалися англійською, німецькою, португальською, польською, чеською, румунською, македонською, російською мовами.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 27.02.2018 19:00
Учасники: 1
  • - Модератор — Богдан Жолдак
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 21.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%